Google Medic Update vyvolává rozporuplné reakce. Je to krok k lepšímu?

Search engine marketingHi Promotion

Pokles organické návštěvnosti a propad pozic ve výsledcích vyhledávání na Google. To jsou následky velkého updatu, který byl samotnou společností Google spuštěn v srpnu. I když se týkal naprosto všech webů, nejvíce zasáhl stránky typu Your Money Your Life, tedy stránky zabývající se zdravím, vzhledem, bezpečností, penězi a podobně.

Přečíst celé

Mobile first! Aneb proč mít kvůli Google responzivní web

Search engine marketingNástroje, tipy a inspirace

V dnešní době je téměř samozřejmé využívání chytrých telefonů, kde pravidelně komunikujeme na sociálních sítích a vyhledáváme informace. Je stále častější, že místo pevných počítačů používáme právě mobilní zařízení a proto je stále větší nutností mít verzi webu, kterou je možné zobrazit na mobilu.

Přečíst celé

Změna struktury inzerátu na Google Ads

NovinkySearch engine marketing

Adwords Editor je nástroj pro správu účtů AdWords a dokáže ušetřit mnoho času. Tento nástroj je zdarma, dá se v něm spravovat až deset účtů a funguje i offline a využijete jej i na Windows i OS X. Co Vám Adwords Editor umožní a jaké změny se v tomto nástroji udály?

Přečíst celé

Sbohem a šáteček aneb oficiální konec Google+

Sociální sítě

Google+ měla být velkolepá sociální síť, která měla za cíl sdružovat lidi podobných zájmů a nabídnout jim ještě lepší funkce, než je možné nalézt na Facebooku. Realita však byla značně odlišná a Google+ byl samotnou společností tento měsíc odsouzen k zániku. Proč?

Přečíst celé