Reference

Individuální přístup a dlouhodobá spolupráce je základem. Úspěch není náhoda. Pro naše klienty děláme maximum a hledáme nová a neotřelá řešení.

„Na jedné straně profesionální přístup a zkušenosti, na té druhé vstřícnost a nadšení pro věc. To jsou hlavní faktory, proč jsme se rozhodli spolupracovat s Hi Promotion. Rozumí našim potřebám a vytváří řešení, která jsou nám šitá na míru.”

- Radek Ondrášík, marketingový ředitel

„Spojením nadšení, pracovitosti a know-how vzniká nový příběh, jsme rádi, že ho píšeme s Hi Promotion. ”

- Ing. Lukáš Frydrych jednatel

„Na spolupráci s Hi Promotion si ceníme především flexibilního, spolehlivého a přesto lidského a přátelského přístupu. S výsledky jsme spokojeni a Hi Promotion můžeme jen doporučovat!”

- Ing. Kristýna Jílková

„Spolupráca s vašou spoločnosťou je od začiatku veľmi korektná, na problémy ,ktoré sme potrebovali vyriešiť sme dostali plnohodnotné informácie. Služby ktoré poskytujete by som vrelo odporučil využiť každému ,ktorý potrebuje pomoc v propagácii a komunikácii spoločnosti so zákazníkmi.”

- Mgr. Radoslav Ďurica, obchodní ředitel

„Flexibilita, profesionalita a vstřícné jednání jsou klíčové atributy spolupráce s Hi Promotion. Výkonem spolupráce splnila očekávání a stala se dlouhodobě součástí marketingové komunikace ZP MV ČR.”

- Ing. Jan Vácha, Hlavní metodik odd. marketingu

„Se společností Hi Promotion spolupracujeme již dva roky. Ceníme si jejich spolehlivosti a profesionality.”

- Libor Pešl, marketingový ředitel

„Hi Promotion je pro nás významným partnerem, u kterého si ceníme zejména řešení šitá na míru a profesionální přístup.”

- Pavlína Šedivá, Marketingová manažerka

„Flexibilní a vstřícné jednání, bezproblémová komunikace a doporučení jak postupovat v řešení jednotlivých situací. Velice nás těší osobní přístup, který má Hi Promotion k nám jako klientovi a nabízí řešení na míru – můžeme doporučit.”

- Anna Karásková, Marketing Assistant

„S Hi Promotion spolupracujeme již několik let a jsou pro nás spolehlivým partnerem.”

- Filip Černý, Marketing manager

„Realizace a celkový přístup při tvorbě wwww.businessanimals.cz byli ze strany Hi Promotion velmi iniciativní. Dokázali přesně realizovat moji představu a také ji funkčně zdokonalit.”

- Jitka Zoderová, Jednatelka společnosti

„Na spolupráci s firmou Hi Promotion si pochvalujeme jejich spolehlivost a viditelné výsledky při prezentaci naší firmy.”

- Jan Huráb, Marketing manager

„Na Hi Promotion si nejvíce vážím profesionálního a přátelského přístupu. Máme přehled o všech aktivitách okolo eshopu a jeho start byl s Hi Promotion výkonnostně velmi vydařený.”

- Ondřej Smolík

„U společnosti HiPromotion oceňujeme především užitečné nápady, s nimiž přichází, a její profesionální přístup, který je zkombinovaný s lidskostí, vstřícností a ochotou. Díky této unikátní vyváženosti jsme v ní našli ideálního partnera, který splnil všechna naše očekávání.”

- Ing. Karla Břečková, tisková mluvčí

„S firmou Hi Promotion spolupracujeme už viac ako rok a ceníme si hlavne ich profesionálny prístup, férovosť, flexibilitu a hľadanie konkrétnych riešení pre daného klienta. Výhodou sú aj komplexné služby v oblasti SEO a web marketingu.”

- Michal Gajdošík, riaditeľ maloobchodu a marketingu

„Pre spoluprácu s Hi Promotion sme sa rozhodli pre SEO a PR po dôkladnej analýze. Už po 2 mesiach sme sa dostali na pozície, kde sme sa doteraz nevyskytovali. Vďaka permanantným konzultáciám a komunikácii, je spolupráca nadštandardná. Veľmi oceňujem reporty prác, ktoré nám pomáhajú analzovať efektivitu.”

- Martina Rypáková, PhD., Brand & PR manažér

„V rámci rebrandingu naší společnosti jsme potřebovali nový vizuál, logo, webové stránky,... Tým Hi Promotion se úkolu zhostil opravdu profesionálně a s výsledkem jsme velmi spokojeni. ”

- Mgr. Ondřej Kuropata, produkce Výstaviště Kroměříž a Dětský svět Kroměříž

Naše kvalifikace a partnerství

Shoptet
Seznam.cz Collabim.cz Galérie realizátorov
Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena