Case Study: Nárůst počtu konverzí o 373 % díky PPC kampaním

Search engine marketingHi Promotion

Nejrychlejší způsob, jak se dostat na první pozice, je využít placenou reklamu PPC. Jednomu z našich klientů se to vyplatilo. Díky PPC kampaním jsme jeho konverze zvýšili až o 373 %. Podívejte se, jak se nám to podařilo.

Přečíst celé

Case study: Vylepšili jsme SEO pro značku Andrie a dostali 66 % klíčových slov na první stranu ve vyhledávačích

Search engine marketingHi Promotion

Jak zvýšit pozice klíčových slov u klienta a dostat je na první stranu v Googlu a na Seznamu? Spolu s klientem Andrie se nám podařilo využít algoritmy v náš prospěch a splnit slíbený cíl.

Přečíst celé

Vizuální stránka reklamy ovlivňuje naši reakci

Obsahový marketingNástroje, tipy a inspirace

Mozek reaguje na krásu automaticky, i proto je estetická přívětivost tím nejdůležitějším faktorem, co se týče prvního dojmu. Vhodně zvolený design dokáže okamžitě propojit zákazníka a značku.

Přečíst celé

Podcasty: Způsob propagace, který válcuje internet a mění obsahový marketing

Obsahový marketingNástroje, tipy a inspirace

Podcasty se stávají marketingovým nástrojem mnoha společností. Prostřednictvím podcastů totiž umožňujeme potenciálním zákazníkům slyšet nejen slova, ale také emoce, které se za nimi ukrývají.

Přečíst celé

Jakou návštěvnost mají webové stránky vašeho konkurenta?

Search engine marketingNástroje, tipy a inspirace

Nikdy nepodceňujte svou konkurenci. Ve světě byznysu jde o pravidlo číslo jedna. Podrobná analýza konkurence vám pomůže pochopit, co děláte hůř nebo lépe než vaše konkurence. Vyzkoušejte například nástroj SimilarWeb, který vám pomůže zjistit, jakou návštěvnost má vaše konkurence.

Přečíst celé

Jak zvýšit návštěvnost webových stránek

Search engine marketingNástroje, tipy a inspirace

Značky se soustředí převážně na zvyšování míry konverze. Což je, samozřejmě, pochopitelné. Nicméně, aby lidé konverzi provedli, v první řadě musí vaši webovou stránku najít. Pokud si kladete otázky typu "jak získat nové zákazníky" a "jak zvýšit návštěvnost webu", přečtěte si následující tipy.

Přečíst celé

9 marketingových kampaní s pozitivním poselstvím pro ženy

Obsahový marketingNástroje, tipy a inspirace

Některé značky přišly s jednoduchým, a přesto tak originálním konceptem, jak se se světem o pozitivní myšlenku pro ženy podělit. Protože marketing není jen o tržbách a prodeji, slouží také jako prostředek. Prostředek, který nám sděluje užitečné informace, bourá konvence a mění svět na lepší místo.

Přečíst celé

Mám si najmout marketingovou agenturu nebo freelancera?

Hi PromotionNástroje, tipy a inspirace

I dnes, když se marketing skloňuje všude, si stále mnoho firem a manažerů není jistých, zda je spolupráce s marketingovou agenturou správným krokem. Vždyť tolik společností zvládá marketing interně nebo využívá služeb freelancera, který do společnosti vnese svou odbornost a bývá levnější. Jak to tedy je?

Přečíst celé

Facebook omezuje počet reklam, které mohou běžet současně

NovinkySociální sítě

Od druhé poloviny roku 2020 budou reklamy, které běží na jedné facebookové stránce současně, limitované. Aby Facebook připravil správce stránek na nová pravidla, vypustil novou verzi Marketingového API, které vám ukáže objem právě běžících reklam.

Přečíst celé

Vánoční kampaně, které vás chytí za srdce

Obsahový marketingNástroje, tipy a inspirace

Vánoce jsou časem lásky a rodiny. Jsou o intenzivních emocích, o vzájemném respektu a úctě, kterou prokazujeme svým blízkým. Období Vánoc využívá pro svůj marketing i nejedna značka. A někdy se společnostem podaří vytvořit skutečně zajímavou marketingovou kampaň, která v nás rezonuje ještě dlouho poté.

Přečíst celé

Tipy, které vám pomohou naplánovat vánoční marketingovou strategii

Nástroje, tipy a inspirace

Přibližně 38 % lidí začíná s vánočními nákupy již v říjnu, i proto některé e-shopy nastavují vánoční strategii už začátkem podzimu. Samozřejmě, najdou se i tací, kteří vánoční marketing plánují až v jeho průběhu. Co vše byste měli mít při vymýšlení marketingové strategie na paměti?

Přečíst celé

Jakou myšlenku nám sděluje kampaň o ohrožených druzích?

Obsahový marketingNástroje, tipy a inspirace

Někdy se společnostem podaří vytvořit tak zajímavou kampaň, že se změní na virální. Jednu z podobných kampaní v roce 2008 do světa vypustil i Světový fond na ochranu přírody.

Přečíst celé