Průvodce formáty FB ads

Sociální sítě

Jste majitelem firmy, pronikli jste na sociální sítě, jako je Facebook, Twitter či Google+ a píšete pravidelné posty. Zájem o Váš Facebook však bohužel není tak vysoký, jak byste si přáli? V tom případě na scénu nastupuje Facebook Ads, neboli placená reklama na Facebooku, která vám může dopomoci k novým sledovatelům či obchodům.

Přečíst celé

NOTINO: Jak se vydařily Vánoce? Ptali jsme se marketingového ředitele Radka Ondrášíka.

Nástroje, tipy a inspirace

V této chvíli to vypadá, že splníme náš cíl, který jsme měli stanovenýna vánoční sezonu a i na celý rok. Takže předběžně to můžeme hodnotit velmi pozitivně a jsme poměrně spokojeni.

Přečíst celé

Zkušenosti s nástroji – Kontentino

Nástroje, tipy a inspirace

Ovládli jste sociální sítě a pracujete na vytváření různorodého obsahu, nicméně chybí vám nástroj, který by vám umožnil pracovat na příspěvcích s více lidmi, pomohl by naplánovat příspěvky a vytvářel pro vás přehledné reporty? Pokud jste si alespoň na jednu z těchto otázek řekli „ano“, nebojte se využít Kontentino! O jaký nástroj se jedná a jak to celé vlastně funguje?

Přečíst celé

Re-reklama aneb remarketing od A do Z

Nástroje, tipy a inspirace

Brouzdali jste na internetu, dívali jste se na určité produkty či služby na webových stránkách, nicméně web jste po pár kliknutích zavřeli a neuskutečnili žádnou objednávku – ať už kvůli špatným podmínkám nebo jste si nákup rozmysleli. Za pár minut se vám produkty zobrazují i na jiných webech nebo při surfování na sociálních sítích. Jak je to možné? Odpovědí je remarketing!

Přečíst celé

Správné vytvoření a nastavení FB pixelu

Sociální sítěNástroje, tipy a inspirace

Facebook pixel je nástroj, díky kterému můžete vybudovat okruhy uživatelů pro danou reklamu, zajistit, aby se vaše reklamy zobrazovaly vaší cílové skupině či měřit výsledky, abychom zjistili, zda jsou naše reklamy správně optimalizovány.

Přečíst celé

Google Medic Update vyvolává rozporuplné reakce. Je to krok k lepšímu?

Search engine marketingHi Promotion

Pokles organické návštěvnosti a propad pozic ve výsledcích vyhledávání na Google. To jsou následky velkého updatu, který byl samotnou společností Google spuštěn v srpnu. I když se týkal naprosto všech webů, nejvíce zasáhl stránky typu Your Money Your Life, tedy stránky zabývající se zdravím, vzhledem, bezpečností, penězi a podobně.

Přečíst celé

Mobile first! Aneb proč mít kvůli Google responzivní web

Search engine marketingNástroje, tipy a inspirace

V dnešní době je téměř samozřejmé využívání chytrých telefonů, kde pravidelně komunikujeme na sociálních sítích a vyhledáváme informace. Je stále častější, že místo pevných počítačů používáme právě mobilní zařízení a proto je stále větší nutností mít verzi webu, kterou je možné zobrazit na mobilu.

Přečíst celé

Změna struktury inzerátu na Google Ads

NovinkySearch engine marketing

Adwords Editor je nástroj pro správu účtů AdWords a dokáže ušetřit mnoho času. Tento nástroj je zdarma, dá se v něm spravovat až deset účtů a funguje i offline a využijete jej i na Windows i OS X. Co Vám Adwords Editor umožní a jaké změny se v tomto nástroji udály?

Přečíst celé

Sbohem a šáteček aneb oficiální konec Google+

Sociální sítě

Google+ měla být velkolepá sociální síť, která měla za cíl sdružovat lidi podobných zájmů a nabídnout jim ještě lepší funkce, než je možné nalézt na Facebooku. Realita však byla značně odlišná a Google+ byl samotnou společností tento měsíc odsouzen k zániku. Proč?

Přečíst celé