Zjistěte, co brání zákazníkům v konverzi

Cílem analýzy je zjistit, co brání Vašim návštěvníkům v konverzích. Díky zjištěným chybám a jejich následné nápravě dokážeme potenciální zákazníky přivést ke konverzi. Tou může být nákup, e-mail, kontakt, přečtení článku. V rámci služby řešíme správnou implementaci měřících kódů a vyhodnocování naměřených dat, marketingovou strategii, výkon jednotlivých marketingových nástrojů (PPC, SEO, Sociální sítě) či uživatelskou přívětivost webu.

Co Vám analytika přinese?

Zlepší uživatelskou přívětivost webu
Sníží míru okamžitého opuštění stránky (bounce rate)
Zvýší výkonnost probíhajících marketingových kampaní
Zanalyzuje výkon jednotlivých marketingových nástrojů
Vyhodnotí marketingovou strategii a nastavení marketingových kanálů
Poskytne Vám názor nestranné osoby se zkušenostmi

Co analytika řeší?

Drtivá většina marketingových kanálů vede lidi na Váš web, kde je od nich vyžadována určitá událost - konverze. Pokud je web ve špatném stavu, lidi ke konverzi nepřivede ani ten nejlepší produkt.

Prostřednictvím zkušeností, znalostí UX designéra a vhodného nástroje odstraníme z webu chyby a přivedeme zákazníka ke konverzi mnohem rychleji a jednodušeji.

Analytika Vám řekne, kdo je zákazníkem. Na základě přesné definice cílové skupiny určí vhodný webdesign, komunikační tón a informace, které na webové stránce nesmí chybět.

Analytika řeší také konkrétní marketingové nástroje, které přivádějí na web potenciálního zákazníka. Prostřednictvím důsledné analýzy Vás upozorní na chyby, kterých se dopouštíte na jednotlivých marketingových kanálech.

Analytika je týmová práce

Jeden specialista nestačí. Proto je spolupráce mezi jednotlivými odděleními u nás samozřejmostí. Kdo bude pracovat na Vašem projektu?
Chcete znát celý náš tým?

Lidé v HiPromotion.cz
UX designér

Prostřednictvím nástroje, monitorování lidí na webu a zkušeností doporučí ten nejvhodnější vzhled a funkce webu.

Specialista

Specialista dané služby pomocí nástrojů analyzuje konkrétní marketingový kanál.

Naše kvalifikace a partnerství