Odpověď na nepoložené otázky: Nástroj, který vám pomůže tvořit lepší obsah

Publikováno 07. 03. 2022
Nástroje, tipy a inspirace Search engine marketing Obsahový marketing
Autor: Sabina

Pokud chcete tvořit zajímavý a poutavý obsah, který budou lidé skutečně číst, v první řadě byste měli zjistit, co vyhledávají. Klíčová slova a možnosti, jak najít inspiraci na nová témata, nabízí zajímavý nástroj Answer the Public. Nástroj je možné používat zdarma a je dostupný v českém i slovenském jazyce.

Zlepšete svůj blog i SEO

Přestože vám nástroj neposkytne informace týkající se hledanosti nebo konkurenčnosti jednotlivých klíčových slov, jako to bývá u placených nástrojů, Answer the Public je nástroj, který vám pomůže najít to pravé téma pro váš článek. Poskytne vám seznam různých variací daného klíčového slova nebo výrazu. Díky němu nejen získáte nové nápady, které pozvednou váš blog, ale také zvýší povědomí o tom, co lidé ve vaší zemi na Googlu hledají a získáte tak možnost vylepšit vaše SEO.

Jak používat nástroj Answear the Public?

Představte si, že prodáváte zahradní příslušenství, například sekačky. Při zadání klíčového slova sekačka vám online nástroj vypíše hned několik výrazů spojených s různými předložkami a spojkami, které lidé často zadávají do vyhledávače. Tyto výrazy si můžete zobrazit vizuálně nebo klasicky formou seznamu.

Vizuální zobrazení

Seznam

V závěrečné části jsou seřazeny jednotlivé klíčové výrazy abecedně.


Klíčové výrazy abecedně

Jakmile si vyberete výrazy, které vás zajímají, a o kterých chcete psát, můžete je zadat do vyhledávání a podívat se, jak články na tato témata zpracovala vaše konkurence. Následně je na vašem zvážení, které články dokážete pojmout komplexněji a obsahově je vylepšit. Je dobré vybírat si méně konkurenční témata. Získáte tak šanci, že se začnete na daný klíčový výraz zobrazovat ve vyhledávání.

Pokud se do toho chcete opřít jako profesionálové, se zlepšováním pozic ve vyhledávačích, budováním značky a strategickou prací na SEO vám rádi pomůžeme.


Zpět na výpis článků Sdílet na FB