Lidé v Hi PromotionProč Hi Promotion?

Máme zkušenosti a nedošel nám náboj. Jsme profesionálové, ale vždy s lidským přístupem. Pracujeme naplno, i když se šéf zrovna nedívá. Jsme soutěživí, vždy však společně táhneme za jeden provaz. Ale hlavně nás to neskutečně baví!

Náš tým

Ivo Hromec
Majitel
Rovnováha mezi spokojeností našich klientů, členů týmu a zdravou ekonomikou firmy je něco, co mě nikdy nepřestane bavit. Kromě práce je to také moje rodina, fitness a rychlá auta.
Tomáš Pecník
Obchodní ředitel
Baví mě poznávat byznys našich klientů a nastavovat s nimi účinné strategie. Odpočinek po náročné práci zajišťuje moje rodina a golf.
Viktor Willant
Realizační ředitel
Online marketingu se věnuji přes 7 let a pořád mě baví nové projekty a hledání funkčních řešení. Mimo práci se rád podívám na dobrý film a rád cestuji za dobrým jídlem a zážitky.
Petr
Key account manažer
Baví mě různorodost řešení, která se v online marketingu dají efektivně uplatnit prakticky téměř na každého klienta a jeho marketingovou strategii. Při rozvoji kampaní na základě plnění cílů klientů uplatňuji mj. mé několikaleté zkušenosti v oboru. Volný čas věnuji nejčastěji rodině a sportu.
Martin
Senior account manažer
Velmi mě baví různorodost jednotlivých projektů a tvorba efektivních řešení dle individuálních potřeb našich česky a anglicky hovořících klientů.
Jindra
Account manager
Vyhledávání nových obchodních příležitostí, setkávání se s potencionálními klienty a spolupráce napříč naší firmou mezi jednotlivými středisky je mým denním chlebem a odměnou je dlouhodobě spokojený a vděčný partner. Mimo své pracovní nasazení se věnuji přítelkyni, CrossFitu, četbě a cestování.
Mája
Social media manažer
Těší mne vstřebávat zajímavé informace z různých oborů a skládat z nich příběhy, které pomáhají našim klientům růst. Volný čas věnuji převážně rodině, knihám, hudbě a přírodě.
Tom
Social media manažer
Baví mě různorodost online marketingu a jeho neustálé změny, které nutí člověka postavit se čelem k novým výzvám. Ve světě onlinu se s láskou věnuji sociálním sítím a mimo něj rodině, přátelům, svému snowboardu i kayaku.
Veronika
Social media specialist
Učit se novým věcem, poznávat sociální sítě do hloubky a zároveň být v prostředí fajn lidí – tohle mě baví každý den. Svůj volný čas věnuji svým přátelům, procházkám s hafanem, sportu a pečení sladkých dobrot.
Petr
PPC specialista
V on-line marketingu se pohybuji od roku 2004 a rukama mi prošly již tisíce PPC kampaní, jejichž správa mě stále velmi baví a mám radost, když se mohu ohlédnout za skvělými výsledky našich klientů. Ve volném čase nejraději cestuji a jezdím na kole.
Tom
Správce PPC kampaní
V roce 2010 během studií jsem se věnoval marketingu a posledních pár let se zaměřuji na online se specializací na PPC systémy. Jsem rád, když mohu rozvíjet sebe a kampaně našich klientů. Ve volném čase rád sportuji a věnuji se rodině.
Jirka
Art director
Mirek
Grafik junior
Grafice se věnuji více než 5 let. Baví mě rozmanitost a kreativita, kterou můžu každý den v zaměstnání uplatňovat a stále zdokonalovat. Ve volném čase rád sportuji, cestuji a kreslím.
Lukáš
SEO specialista
Problematice SEO se věnuji od roku 2010, i když první weby s PHP jsem tvořil už na základce. Práce je mi zábavou a vedle ní jsou to bojové sporty, japonština, moderní technologie a staré knihy.
Terka
SEO junior
V práci si cením našeho kolektivu. Ráda se učím novým věcem a svou práci se snažím dělat co nejlépe. Ve svém volném čase ráda čtu, cvičím jógu a věnuji se zvířatům.
Adam
SEO Junior
Míša
PR manažerka
Psaný text je mojí vášní, komunikace s lidmi koníčkem. Obojí mne provází během pracovní doby, i ve volném čase. Získávání různorodých informací z oborů našich klientů jsou příjemným bonusem.
Terka
PR manažerka
Ráda naslouchám našim klientům, jejich spokojenost je pro mě tou největší odměnou. Můj volný čas patří především mojí rodině, přátelům a ráda si zajdu čas od času na koncert.
Lucka
Provozní manažerka
Katka
Projektová manažerka
Pozici spojky mezi klienty a brigádníky ve firmě plním již několik let, je to hlavně práce o trpělivosti, komunikaci a empatii. Mezi mé zájmy patří tanec, poslech hudby, hraní na bicí a pejsek Obi.
Jana
Projektová manažerka
Moje práce obsahuje plnění přání klientů a předávání informací brigádníkům. Komunikaci považuji jako důležitý faktor mé pracovní náplně. Spokojenost klientů mě vždy potěší. Ve volném čase se převážně věnuji své rodině.
Eleanora
Project Manager
Ráda využívám svoje jazykové schopnosti při komunikaci a plnění přání našich polsky hovořících klientů. Udržovat rovnováhu mezi osobním a pracovním životem mi pomáhají lekce jógy a cestování po Jihovýchodní Asii.
Míša
Projektová manažerka Junior
Baví mě různorodost jednotlivých projektů a hledání řešení. V práci si cením skvělého kolektivu. Volný čas trávím s rodinou, ráda cestuji a sportuji.
Eva
Asistentka ředitele
Ve svém oboru se pohybuji 5 let a těší mě jeho rozmanitost, jako komunikace s klienty, tvorba obchodních strategií, efektivní plánování událostí managementu nebo koučování nových kolegů. Mimo práci relaxuji u grafologie a největší radost mi dělá aktivně strávený čas s rodinou.
Pavla
Asistentka ředitele
Moje práce je především o komunikaci s lidmi a hledání nových obchodních příležitostí. Nejvíce si vážím dobrého kolektivu. Ve svém volném čase se věnuji rodině, hudbě a četbě knih.
Ivča
Asistentka ředitele
Baví mě rozmanitost při hledání nových obchodních partnerů, komunikace a efektivní plánovaní událostí. Svůj volný čas trávím v přírodě, hraním s domácími mazlíčky a cvičením jógy.
Sabča
Content manažer
Mou vášní je zejména psaní. Věřím, že čtenáři z textů nezískávají jen informace, ale vnímají také emoce. Volný čas věnuji knihám, vlastnímu blogu, rodině a přátelům.
Šárka
Copywriter
Má práce spojuje vše, co mám ráda – psaní, vyhledávání nových informací, nahlížení na témata z různých úhlů pohledu. Proto mě tolik baví. Ve volném čase nejčastěji relaxuji zpěvem, četbou nebo na procházce v přírodě.
Míša
Copywriter
Jsem blázen do psaní, knihomol a milovnice příběhů. Při své práci upřednostňuji hlavně originalitu, kreativitu a přátelský přístup. Ve volném čase střílím z luku, baví mě tajemno, umění a alternativní medicína.
Adriana
Asistenka
Medy
Maskot
Po většinu pracovní doby si spokojeně hovím ve svém pelíšku, čas od času se ale vydávám na obhlídku po ostatních kancelářích trošku nabourat pracovní morálku a snížit produktivitu. Naštěstí nemusím nikoho dlouho přemlouvat, aby mi hodil oblíbenou hračku nebo aspoň poškrábal za uchem.
Obi
Maskot
Ve firmě mám pozici asistenta volné ruky ke škrabkání a vrchního ochutnavače. Mezi mé zájmy patří spaní a kolektivní obdivování mé roztomilosti.

Naše kvalifikace a partnerství

Shoptet
Seznam.cz Collabim.cz Galérie realizátorov
Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena