Ze světa marketingu 2019: Marketingové akce, na kterých nesmíte chybět

Publikováno 17. 01. 2022
Nástroje, tipy a inspirace

Online prostředí se neustále vyvíjí a bez sledování novinek by se mohlo stát, že nám brzy ujede vlak. Aby tento scénář nenastal, je důležité sledovat nové trendy a neustále na sobě pracovat. Sepsali jsme pro vás seznam akcí, které by si žádný markeťák neměl nechat ujít. Kam se tento rok rozhodně vydat?

Marketingové akce 2019

CZECH ON-LINE EXPO

Ať už jste e-shopař, konzultant, marketér, webař, nebo se váš svět jakkoliv jinak točí kolem onlinu, určitě se vám vyplatí zajít na tento největší veletrh pro český online svět, který vám nabídne více než 100 vystavujících firem i doprovodný vzdělávací program, který je určen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. A pokud hledáte práci, můžete si přímo na místě střihnout pohovor na některou ze zajímavých pozic.

Kdy: 29. – 30. března
Kde: Praha
Více informací: Czech Online Expo

INTERNET ADVERTISING CONFERENCE

Pokud jste reklamní agentura, člen top managementu nebo ředitel marketingu a online komunikace, je pro vás tato akce jako stvořená. Očekávejte více než 30 přednášejících a těšte se na témata jako virtuální a rozšířená realita v online marketingu, videoreklama, blockchain v online reklamě a další.

Kdy: 11. dubna
Kde: Praha
Více informací: Internet Advertising Conference

NEWSFEED DAY

Pokud se jen trochu zabýváte výkonnostním marketingem na Facebooku či Instagramu, tahle akce je pro vás to pravé. Čeká na vás 10 přednášejících s 10 tématy, jako například přednáška Karla Tlusťáka z ROI Hunter o Facebookových trendech roku 2019, Jak influenceři pomáhají šlápnout do prodejů od Martina Paukrta z Footshop nebo Jak na efektivní náborové kampaně na Facebooku od Jaroslava Slavičínského z Kindred Group. Celým dnem nás provede Pavlína Louženská.

Kdy: 17. dubna
Kde: Praha
Více informací: NewsFeed Day

MARKETINGON

Ostravský pátý ročník této akce přináší opět tři přednášky třech expertů na online prostředí. Prvním oznámeným řečníkem je Zuzana Kadecká z Martinusu, další dvě jména budou teprve odhalena.

Kdy: 16. května
Kde: Ostrava
Více informací: MarketingOn

CONTENT FIRST

Ať už jste projektový manager, kreativec nebo marketingový ředitel, určitě si nenechte ujít tuto konferenci. Čeká na vás přednáška Terezy Hronové z Člověk v tísni o #NicolvZambii či kreativní case study k online kampani seriálu Most! od internetového dramaturga České televize Ondřeje Lasáka a mnoho dalšího.

Kdy: 21. května
Kde: Praha
Více informací: Content First

SHOPCAMP

Šestý ročník konference ze světa e-commerce přinese nejen spoustu zajímavých řečníků, ale i doprovodný program. Program se teprve připravuje, ale zkušenosti z předchozích ročníků nás utvrzují, že se tento rok můžeme opět těšit na skvělou akci. Nevěříte? Videa z předchozího ročníku můžete najít tady.

Kdy: 13. září
Kde: Praha
Více informací: Shopcamp

WEBEXPO

Řečníci ani program ještě není známý, nicméně je jisté, že tuto akci navštíví přes 70 řečníků z různých koutů země, kteří přinesou témata jako e-commerce, marketing. programování či design. Tato akce je jako jediná plně v anglickém jazyce, nebojte se tak navázat kontakt s celým světem!

Kdy: 20. - 21. září
Kde: Praha
Více informací: WebExpo

MEASURECAMP CZECHIA

Nebojíte se diskuze? Rádi přidáte něco svého? V tom případě vám doporučujeme účastnit se této (ne)konference. Sledujte sítě této akce a nenechte si ujít žádnou novinku!

Kdy: 7. září
Kde: Praha
Více informací: MeasureCamp Czechia

Zpět na výpis článků Sdílet na FB