Content Marketing

Velmi důležitá část marketingu, která je dlouhodobě na vzestupu a neočekáváme, že tomu bude v budoucnu jinak. Content marketing neboli obsahový marketing zahrnuje tvorbu textů pro nejrůznější použití, popisy na web, články do blogu, PR články nebo komunikace na sociálních sítích.

Málokterý podnikatel je zároveň spisovatel. Navzdory faktu, že svému oboru velmi dobře rozumí a při komunikaci s klientem dokáže hodiny a hodiny vášnivě řečnit na dané téma a obvykle ho svou odborností a přirozenou přesvědčivostí „doťuknout“ k nákupu. Jakmile má to stejné předvést na papíře, nastává velká potíž. Místo toho raději řeší jakékoliv jiné úkoly, než dát dohromady atraktivní obsah na stránky. Znáte to? :)

Jak to funguje a probíhá?

Začneme tím, že bez Vás to nepůjde. Vaše znalosti a odbornost jsou to, co potřebujeme. Naším úkolem bude z Vás tato data „vytáhnout“ a v určitém pořadí je poskládat, učesat a v neposlední řadě naformátovat tak, aby obsah byl atraktivní, přehledný, rychle dohledatelný a čtivý pro Vaše publikum.

 Na začátku každé spolupráce je tedy setkání, kdy se musíme co nejblíže seznámit s Vaší firmou a definovat si, co budeme tvořit, v jakém rozsahu, jak často a především co je to, co Vaše klienty zajímá.

Stejným způsobem lze využít content marketing i při náboru zaměstnanců.

Proč je content marketing tak důležitý?

Content marketing je nezbytnou částí online marketingu. Jen ve velmi málo oborech prodávají čistě obrázky, tedy design, ale i takové obory jsou. Každopádně, pokud Vaším podnikáním není např. designerský ateliér, bez propracovaných textů se neobejdete. Váš potenciální zákazník chce vědět, co kupuje a také proč to má koupit u Vás a ne u konkurence.

 Vedlejší, avšak nikoli méně důležitou roli, má obsah pro SEO, tedy optimalizaci pro vyhledávače. Atraktivní, přirozený, dobře naklíčovaný obsah s přidanou hodnotou pro klienta je základním parametrem pro získání a udržení přední pozice ve vyhledávání.

Kolik to stojí?

Cena za normostranu se v závislosti na náročnosti oboru i na formátu textu (jiný čas zabere tvorba popisků produktů vs článek na blog) pohybuje od 990 - 1350Kč/normostrana.

 Pokud si již nechcete dál lámat hlavu nad prázdným papírem, zanechte tuto činnost nám. Pro naše redaktory a copywritery je to radost a Vaši zákazníci jistě atraktivní obsah, který společně vytvoříme, ocení.

Přesvědčili jsme Vás?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Jsme tu pro Vás a Vaše potřeby nás zajimají. Napište nám telefon a my se Vám ozveme.

Napište nám
Vyzkoušejte nás! Poptejte nezávazně naše služby nebo si sjednejte bezplatnou schůzku. Najdeme řešení přesně pro vás. Napište nám

Naše kvalifikace a partnerství

Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena