Proč si dát záležet na webu?

Webové stránky jsou absolutním základem Vaší online komunikace. Jak Váš web na návštěvníka působí, jak rychle a pohodlně mu poskytne informace, které hledá, to rozhoduje o tom, jestli se z něj stane Váš zákazník či nikoliv. To platí i při získávání nových zaměstnanců. Proto jejich tvorbě věnujeme maximální pozornost.

Přidané hodnoty kvalitního webu?


Vyhledávači dobře hodnocený
zdrojový kód
Uživatelsky přívětivá
administrace
Maximální důraz na uživatelskou
přívětivost webu

Líbivá grafika
Velmi nízké šance napadnutí
webu hackery
Skvělý poměr cena výkon

Jak to probíhá, jak dlouho trvá a kolik stojí?

Prvním úkolem webmastera je zjistit, kdo jsou Vaši zákazníci. Jiný design bude vhodný pro teenagera a jiný pro zákazníka v produktivním věku, atd. Cílem je tedy co nejlépe poznat Vašeho zákazníka. Dalším úkolem je vědět, jaké hlavní přidané hodnoty - benefity - Vaši zákazníci oceňují a co je nejvíce zajímá. Chtějí Vaši zákazníci nízkou cenu, vysokou kvalitu, široký výběr nebo naopak specializovaného prodejce? Všechny tyto informace je třeba znát a sdělit jim je ideálně hned na první pohled bez nutnosti velkého hledání.

Po provedení hloubkové analýzy, kdy zjistíme co nejvíce informací o Vašem zákazníkovi a víme, co je pro něj přidaná hodnota, je třeba znát, jak zákazník postupuje při výběru a objednání Vašeho produktu a podle toho správně strukturovat celý web. A teprve nyní se pouštíme do práce na grafice Vašeho budoucího webu. Zasíláme návrh grafiky ke schválení, pokud je dobrý, pracujeme na něm dále, pokud ne, jasně si specifikujeme, v čem se liší od Vaší představy a začínáme tvořit zcela nový návrh s detailnějším zadáním.

Jakmile je grafika homepage i dalších podstránek hotová, pouští se do práce programátor a Vy již můžete pracovat na obsahu. Pokud to není ve Vašich časových možnostech nebo Vám nebylo dáno talentu pro tvorbu atraktivních textů, můžete využít naše copywritery.

Je hotova grafika, naprogramováno a naplněno obsahem a můžeme web pustit do světa. Předtím Vás ale zaškolíme do administrace, která je velmi intuitivní, jednoduchá na obsluhu a můžete si díky ní měnit textové části, obrázky nebo názvy a počet kategorií bez nutnosti zásahu programátora.

Tvorba celého webu je vždy velmi závislá na dodání podkladů, ale kompletní realizace až po nasazení trvá obvykle 2-3 měsíce. Pokud dostáváme kompletní obsah, je realizace výrazně rychlejší.

Proč web s Hi Promotion?

U tvorby webových stránek se snažíme důkladně proniknout do toho, kdo je Váš zákazník, co očekává a co hledá. Díky tomu stavíme opravdu funkční weby a nad samotnou přípravou trávíme značnou část celé realizace.

Naše grafika je funkční a líbivá a zdrojové kódy jsou dobře čitelné pro vyhledávače, což je prvním předpokladem být ve fulltextu vysoko. V neposlední řadě se Vám s naší administrací - na rozdíl od mnoha jiných open source řešení - bude pracovat velmi dobře. Ušetří Vám tak spoustu času a trápení.

Ceny za naše webové řešení začínají na 40 tis. Kč, záleží na propracovanosti grafiky a množství funkcionalit. Cena průměrného webu z naší dílny je cca 75tis. Kč.

Prohlédněte si naše reference

Přesvědčili jsme Vás?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Jsme tu pro Vás a Vaše potřeby nás zajimají. Napište nám telefon a my se Vám ozveme.

Napište nám
Vyzkoušejte nás! Poptejte nezávazně naše služby nebo si sjednejte bezplatnou schůzku. Najdeme řešení přesně pro vás. Napište nám

Naše kvalifikace a partnerství

Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena