Facebook a Instagram

Facebook má jen v ČR více než 4,5 mil. a Instagram přes 1,5 mil uživatelů. Díky své popularitě se obě sociální sítě mohou stát cenným zdrojem návštěvnosti i konverzí. Stejně jako u všech ostatních propagačních kanálů se to ale ne každému podaří.

Přidané hodnoty Facebooku a Instagramu?


Velmi přesné cílení dle mnoha
parametrů
S atraktivním obsahem velký
dosah neplacené návštěvnosti
U nejúspěšnějších kampaní
dosaženo nákladovosti 4%

Podpora pro lepší pozice
ve vyhledávačích
Silný nástroj pro budování
brandu
Rychlé výsledky

Jak to funguje a probíhá?

Proč je social tak důležitý?

Kolik to stojí?

Obrovskou výhodou je i rychlá návratnost. Sami si můžete zvolit částku, kterou chcete do kreditu na sociálních sítích investovat. Pokud se ale má o kampaně starat agentura, doporučujeme min. 10 tis./měs. vč. správy kampaně.

Cena správy obsahu začíná na 8 000 Kč/měs. a správa kampaní na částce 6 000 Kč/měs a vychází ze sazby 1 000 Kč/hod. Uvedená cena kampaní nezahrnuje náklady na kredit.

Výhodou je samozřejmě i měřitelnost konverzí. Pozitivní efekt má i na SEO (více o tom jak být ve vyhledávačích na top pozicích), kde je jedním z hlavních parametrů aktivita na sociálních sítích.

Důvodů, proč se pustit do kampaně na FB, je celá řada a my jsme připraveni Vám s tímto kanálem pro příliv nových klientů maximálně pomoci.

Přesvědčili jsme Vás?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Jsme tu pro Vás a Vaše potřeby nás zajimají. Napište nám telefon a my se Vám ozveme.

Napište nám
Vyzkoušejte nás! Poptejte nezávazně naše služby nebo si sjednejte bezplatnou schůzku. Najdeme řešení přesně pro vás. Napište nám

Naše kvalifikace a partnerství

Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena