Facebook

Facebook je největší sociální síť na světě. Velké popularitě se těší i v ČR, se třemi miliony aktivních uživatelů se tak může stát cenným zdrojem návštěvnosti i konverzí. Stejně jako u všech ostatních propagačních kanálů se to ale ne každému podaří.

Přidané hodnoty Facebooku?

Velmi přesné cílení dle mnoha
parametrů
S atraktivním obsahem velký
dosah neplacené návštěvnosti
U nejúspěšnějších kampaní
dosaženo nákladovosti 4%
Podpora pro lepší pozice
ve vyhledávačích
Silný nástroj pro budování
brandu
Rychlé výsledky

Jak to funguje a probíhá?

Jaké možnosti facebook ukrývá? Jsou to kampaně s nejrůznějšími formáty, personalizací i cílením… Dokážeme tvořit fanouškovskou základnu, zvyšovat návštěvnost nebo cílit přímo na konverze "má dáti dal", kde jsme u nejziskovějších klientů už na 4% nákladovosti (PNO) při investici i stovky tisíc korun měsíčně.

Proč je FB tak důležitý?

Facebook je největší lidská databáze, která o každém z nás ví nesčetně parametrů - pohlaví, věk, vzdělání, bydliště, stav atd… ale to není vše. Tím, co ”lajkujeme”, sdílíme a navštěvujeme, zná Facebook i naše koníčky, záliby, aktuální potřeby.. jsme tedy kampaní schopni cílit na lidi se zájmem o italskou kuchyni, angličtinu nebo cestování.

Dále dokážeme cílit i dle sociální skupiny nebo zaměstnání. Tedy ideální např. pro personální agenturu, vzdělávání, cestovní agenturu a mnoho dalších oborů.

Druhým, neméně důležitým kouzlem úspěšnosti facebook kampaní je atraktivita obsahu. Pokud máte atraktivní obsah s přidanou hodnotou pro čtenáře, získáte i obrovský zásah díky následným like, sdílení atd…Organický dosah FB je pouze 10 - 15%. Např. online portálům a magazínům tvoří sdílení článků až 80% celkové návštěvnosti.

Kolik to stojí?

Obrovskou výhodou je i rychlá návratnost. Sami si můžete zvolit částku, kterou chcete do Facebooku investovat. Pokud se ale má o kampaně starat agentura, doporučujeme min. 10 tis./měs. vč. správy kampaně.

Cena naší správy je již od 4 tis./měs. a vychází z 650,-/hod. bez DPH.

Výhodou je samozřejmě i měřitelnost konverzí. Pozitivní efekt má i na SEO (více o tom jak být ve vyhledávačích na top pozicích), kde je jedním z hlavních parametrů aktivita na sociálních sítích.

Důvodů, proč se pustit do kampaně na FB, je celá řada a my jsme připraveni Vám s tímto kanálem pro příliv nových klientů maximálně pomoci.

Přesvědčili jsme Vás?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Jsme tu pro Vás a Vaše potřeby nás zajimají. Napište nám telefon a my se Vám ozveme.

Napište nám
Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena