Co je remarketing / retargeting?

Pojmem remarketing/retargeting se označuje zpětné oslovení potenciálních zákazníků, kteří již navštívili Váš web či eshop. Navzdory tomu, že lidé jsou při vyhledávání čím dál zdatnější a celkově se nákupy zrychlují, stále platí, že ne každý nakoupí ihned při první návštěvě. Proto je dobré se připomenout a oslovit je opakovaně. Pomocí remarketingu je dostanete zpět na Vaše stránky.

Výhody

Skvělý poměr cena/výkon
Zobrazení na mnoha atraktivních online místech
Zvyšuje % konverze a buduje image
Možnost kategorizovat

Jaké jsou možnosti?

Obrovskou výhodou remarketingu/retargetingu je možnost kategorizovat. Pokud máte například eshop s chovatelskými potřebami, lze kategorizovat podle toho, zda měl návštěvník webu zájem o produkty pro psy, kočky či hlodavce. Vytvoříte tak samostatný banner na danou kategorii a jím pak cílovou skupinu oslovíte na tisíci nejrůznějších portálech a magazínech, jako je např. i Seznam, Youtube, Facebook, Heureka, iDnes, Csfd, Evropa2 a mnoho dalších. Remarketing /retargeting je možné využít jak v bannerové, tak i textové podobě.

Proč je tak skvělý?

Velkou výhodou je nejen zvýšení konverzí Vašich stávajících kampaní, ale také možnost oslovit zákazníka i po čase s novou službou či produktem. Např. člověku, který chodí do Vaší restaurace na „meníčka“, nenásilně sdělíte, že máte italský týden nebo svatomartinskou husu. Nebo člověka, který si u Vás před zimou pořídil kabát, informujete o nové jarní kolekci… Jednoduše zvyšujete konverze a vyzýváte k novému nákupu dle aktuální nabídky. Nezní to skvěle? Tato služba má nejen velmi dobré výsledky, ale pomůže Vám také s budováním image. Opět totiž platíte pouze za klik, nikoliv za zobrazení. Není výjimkou, že máte i 10tis. zobrazení, které Vás stály 100 Kč :).

Přesvědčili jsme Vás?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Jsme tu pro Vás a Vaše potřeby nás zajimají. Napište nám telefon a my se Vám ozveme.

Napište nám

Naše kvalifikace a partnerství

Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena