Jak zjistit ID Business Manageru?


Business Manager je bezplatná Facebook platforma, která inzerentům pomáhá s integrací marketingových aktivit na Facebooku v rámci firmy i v rámci spolupráce s externími partnery.

Facebook Business Manager

Přihlašte se na svůj osobní účet a v levém bočním menu klikněte na Business Manager, čímž se dostanete do Business Manageru. Druhou možností je dostat se do Business Manageru prostřednictvím URL - https://business.facebook.com/

Nastavení firmy facebook

Otevřete si menu Business manageru vlevo nahoře a kliknutím zvolte Nastavení firmy.

Jak zjistit Vaše Business ID

Business ID

V Nastavení firmy vyberte z nabídky Informace o firmě. Business ID najdete hned pod jménem Vaší firmy, případně ho můžete na kterékoliv stránce spadající do Business manageru Vaší firmy najít v URL adrese za tagem business_id=.

Jak zjistit Vaše Account ID (ID reklamního účtu)

ID reklamního účtu

Po otevření správce reklam se Vám Vaše ID reklamního účtu zobrazí za jménem reklamního účtu v nabídce reklamních účtů. Rovněž ho na stránce správce reklam můžete najít v adrese URL.

ID reklamního účtu

Druhou možností je v Nastavení firmy otevřít stránku Účty > Účty pro reklamu. ID reklamního účtu najdete hned pod jménem daného reklamního účtu, případně ho můžete na této stránce při výběru daného reklamního účtu ze seznamu najít v URL adrese za tagem ad_accounts.

Page ID

Page ID

V Nastavení firmy vyberte z nabídky Účty > Stránky. ID Facebookové stránky najdete hned pod jménem Vaší stránky, kterou vyberete ze seznamu. Případně ji můžete na této stránce při výběru dané stránky v seznamu najít v URL adrese za tagem pages.

IG page ID

IG page ID

V Nastavení firmy vyberte z nabídky Účty > Instagramové účty. ID instagramového účtu najdete hned pod instagramovým uživatelským jménem Vaší stránky, kterou vyberete ze seznamu. Případně ho můžete na této stránce při výběru daného IG účtu ze seznamu najít v URL adrese za tagem instagram-account-v2s.

Catalog ID

Katalog ID

V Nastavení firmy vyberte z nabídky Účty > Katalogy. ID katalogu najdete hned pod názvem katalogu, který vyberete ze seznamu. Případně ho můžete na této stránce při výběru daného katalogu ze seznamu najít v URL adrese za tagem product-catalogs.

Pixel ID

Pixel ID

V Nastavení firmy vyberte z nabídky Účty > Pixely. ID Pixelu najdete hned pod názvem pixelu, který vyberete ze seznamu. Případně ho můžete na této stránce při výběru daného pixelu ze seznamu najít v URL adrese za tagem pixels.Naše kvalifikace a partnerství

Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena