Jak přidat správce do Business Manageru?


Business Manager je bezplatná Facebook platforma, která inzerentům pomáhá s integrací marketingových aktivit na Facebooku v rámci firmy i v rámci spolupráce s externími partnery.

Přidání správce do business manageru

Přihlašte se na svůj osobní účet a v levém bočním menu klikněte na Business Manager, čímž se dostanete do Business Manageru. Druhou možností je dostat se do Business Manageru prostřednictvím URL - https://business.facebook.com/

Nastavení firmy facebook

Otevřete si menu Business manageru vlevo nahoře a kliknutím zvolte Nastavení firmy.

Přidání lidí business manager

V Nastavení firmy vyberte z nabídky Uživatelé > Lidé a klikněte na modré tlačítko Přidat.

Přidání lidí do Business Manageru

Po kliknutí na Přidat se objeví okno, kde vyplníte email osoby, kterou chcete přidat jako správce a z možností Přiřadit roli ve firmě zvolíte Přístup Správce. Rozkliknete také rozšírené možnosti a zašktnete roli Finančního analytika a editora. Následně potvrdíte tlačítkem Další.

Pozvání na správu BM

V dalším kroku stačí potvrdit tlačítkem Pozvat. Přiřazovat konkrétní přístupy ke stránce není potřeba, jako správce si pozvaná osoba může potřebné přístupy přidělit sama.

Pozvánka odeslána

Při úspěšném dokončení pozvání se Vám ukáže okno s potvrzením odeslání pozvánky, která pozvanému správci přijde na Vámi dříve zadanou emailovou adresu. A je to hotovo!Naše kvalifikace a partnerství

Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena