HR marketing

Nástroje jako jsou PPC, Remarketing, Facebook a mnoho dalších, dnes neslouží pouze pro získávání nových zákazníků, ale také pro nábor nových zaměstnanců. Tento typ marketingu označujeme jako HR marketing.


Proč je HR marketing důležitý?

Ekonomický růst každé společnosti si žádá nové zaměstnance. V době, kdy je rekordně nízká nezaměstnanost, se nábor nových členů týmu může stát oříškem. Pouhé inzerování, byť na zaběhnutých portálech, přestává být efektivní.

Jaké další možnosti se nabízí?

V první řadě je to propracovaný web. A to nikoli co do množství funkcionalit, ale co do atraktivity obsahu. Jinými slovy, ukažte potenciálním zaměstnancům, jak to u Vás ve firmě vypadá. Jaká u Vás panuje kultura, kdo ve Vaší společnosti pracuje, o jaké zákazníky budou pečovat, jaké máte možnosti růstu, a to jak osobnostního, tak i kariérního. Nebojte se předvést i v tom neformálním světle, např. na firemních akcích. Jednoduše jim ukažte, proč by měli pracovat právě ve Vaší společnosti.

První část je tedy spojená s tvorbou webu / mikrowebu a content marketingem.

Dále je to oslovení správné cílové skupiny. Ať už dle klíčových slov, pod kterými můžou najít Vaši obsazovanou pozici, nebo dle parametrů osoby, kterou hledáte. To nám nabízí např. Google AdWords nebo Facebook.

Samotný proces rozhodování o opuštění stávajícího zaměstnání může zabrat několik měsíců. Pak je nutné se takovému uchazeči pravidelně připomínat nenucenou formou, např. pomocí bannerového remarketingu.

Možností, jak dnes oslovit Vaše potenciální zaměstnance, je celá řada. Záleží jen na Vás, zda zůstanete u klasické inzerce na portálech, nebo zkusíte něco nového. Při náboru zaměstnanců moderními metodami HR marketingu jsme připraveni být Vám maximálně nápomocni.

Přesvědčili jsme Vás?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Jsme tu pro Vás a Vaše potřeby nás zajimají. Napište nám telefon a my se Vám ozveme.

Napište nám
Vyzkoušejte nás! Poptejte nezávazně naše služby nebo si sjednejte bezplatnou schůzku. Najdeme řešení přesně pro vás. Napište nám

Naše kvalifikace a partnerství

Shoptet
Seznam.cz Collabim.cz Galérie realizátorov
Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena