Zkušenosti s nástroji – Kontentino

Ovládli jste sociální sítě a pracujete na vytváření různorodého obsahu, nicméně chybí vám nástroj, který by vám umožnil pracovat na příspěvcích s více lidmi, pomohl by naplánovat příspěvky a vytvářel pro vás přehledné reporty? Pokud jste si alespoň na jednu z těchto otázek řekli „ano“, nebojte se využít Kontentino! O jaký nástroj se jedná a jak to celé vlastně funguje?

Zkušenosti s nástroji - Kontentino

Kontentino se zrodilo pod rukama reklamní agentuře Triad Adversiting v roce 2014. Ta tento nástroj využívala pro své interní potřeby, následně bylo ale Kontentino nabídnuto i jiným firmám, které nešetřily pozitivními feedbacky, což zapříčinilo, že se z Kontentina stala samostatná firma. Daný nástroj můžete využít nejen pro Facebook, ale funguje také na Instagram, Twitter, LinkedIn, Google+ či Pinterest a využívají ho firmy jako je IKEA, Nescafé či Ogilvy.

V čem se Kontentino odlišuje a proč jej využívat? Kontentino vás uchvátí svou jednoduchostí, která je zaměřena zejména na intuitivní tvořivý a schvalovací proces a dokáže vám i ukázat, jak daný post bude vypadat přímo na „zdi“ zvolené platformy. Pokud nepracujete pouze na svém profilu, ale máte i další klienty, bude pro vás jistě další výhodou možnost klientova připomínkování, komentování či schvalování tak, aby byla spokojenost na obou stranách.

Představme si tedy funkce Kontentina, které vám pomohou usnadnit práci:

  • Všechny příspěvky na jednom místě

Stále plánujete příspěvky v tabulkách? Ne každý člen týmu či klient má tak dobrou představivost, aby viděl vše v jasných barvách stejně jako vy. Díky Kontentinu si svou práci velmi ulehčíte a klient získá představu o tom, jak příspěvek bude skutečně vypadat na vybraném sociálním médiu. Váš příspěvek Kontentino nejen zobrazí přesně tak, jak bude následně vypadat na zvolené platformě, ale také vám pomůže získat dokonalý přehled o příspěvcích díky intuitivnímu kalendáři.

  • Zjednodušení schvalovacího procesu

Pokud vytváříme příspěvek, je často nutná přítomnost nejen social media managera, ale i překladatele, klienta, grafika a dalších. Pokud vás už unavuje zdlouhavé e-mailování, tabulky v Excelu a sdílení různých dokumentů, Kontentino vás tohoto zbaví. Při vytváření příspěvku vám tak může klient či kolegové danou práci komentovat, díky čemu se mnohem rychleji doberete k cíli.

  • Klienti schvalují příspěvky odkudkoliv

Každý to známe – vytvořili jste příspěvky, odeslali je a nyní čekáte na jejich schválení. Mine první den, druhý den a stále nemáte odpověď. Práce vám stojí, klient nebo členové týmu nejsou k dispozici a vy se nemůžete hnout z místa, dokud nejsou vaše tabulky schválené. Co teď? Kontentino na tuto častou situaci odpovídá intuitivním rozhraním, díky kterému stačí jedno kliknutí a vaše příspěvky budou schválené. A pokud přibude něco nového ke schválení? Klientovi či členům týmu přijde oznámení, což dobu odezvy rapidně zvýší.

  • Stručné a výstižné přehledy

Nastal nový měsíc a je vhodný čas pro vyhodnocení toho předchozího, abyste měli vy i klient představu o tom, co minulý měsíc přinesl. Zapomeňte na zdlouhavé vytváření printscreenů, vyhledávání v jednotlivých přehledech užitých sociálních médií a zjednodušte si i tento krok. Pokud potřebujete zjistit, jak jednotlivé příspěvky či vaše fanpage funguje nebo potřebujete report pro vašeho klienta, stačí jednoduše nastavit časový rámec a stáhnout soubor ve formátu PDF, který vám zajistí detailní přehled. Je to tak jednoduché!

Ať už zvažujete pořízení tohoto nástroje nebo jste dali přednost jinému, není pochyb o tom, že Kontentino je nástrojem, který mnoha týmům ušetřil mnoho času a pomohl k efektivnějším procesům, což ukazují i čísla – aktuálně se skrz tento nástroj spravuje 38 568 účtů a bylo vytvořeno více než 1 331 341 příspěvků. Dáte Kontentinu zelenou i vy?Naše kvalifikace a partnerství

Shoptet Seznam.cz Galérie realizátorov
Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena