Seznam zavádí branding

Branding, to je strategie, jak vybudovat kvalitní značku. Prvním krokem je stanovení základních hodnot a vizí, druhým je vytvoření jednotlivých výstupů, jako je název či logo. Výslednou prací je sada manuálů, jak s těmito informacemi a materiály pracovat. Důležité je následně o svůj brand pečovat a to jak aktualizacemi grafického či komunikačního manuálu. Co ale zavedení brandingu ve spojení se Seznamem vlastně znamená?

seznam zavádí branding

Sklik přichystal nový banner na zavedených obsahových webech. Jedná se o statický banner, který má velikost 2000x1400 pixelů a maximální možnou velikost 500 kB. Aktuálně se zobrazuje na serverech jako např. Novinky.cz (kde lze zasáhnout až 55% českých uživatelů internetu), České noviny či Echo24 a stále přibývají další weby.

sklik branding 1Maketa Sklik branding [1]

Jak branding na Skliku používat? Sklik doporučuje využít nastavení CPT (cena za tisíc zobrazení), a to nejméně v částce 110 Kč. Samotné vytvoření není nijak složité a nejdůležitější je samozřejmě grafické zpracování, neboť umístění banneru je skutečně nepřehlédnutelné. Můžete jej tak využít, pokud chcete ukázat nějakou akci (sleva, výhodná nabídka nebo sezónní produkty či služby) nebo např. při uvedení nového produktu na trh.

Nejedná se sice o výkonnostní formát, nicméně branding dokáže přinést i určité procento konverzí a samozřejmě i zvýšit povědomí o dané značce. Jak ale z brandingu získat co nejvíce? Stejně jako u jiných kampaní, můžeme jedině doporučit využít cílení na jednotlivé zájmy a parametry (jako je pohlaví, umístění), díky čemu oslovíte skutečně relevantní publikum pro váš business.

Více informací naleznete v článku od Seznamu

Zdroje

[1] Maketa Sklik branding In: Blog.seznam.cz [online]. 23. července 2018 [cit. 2019-01-21]. Dostupné z: https://www.technickaspecifikace.cz/data/211/maketa_sklik-branding_novinky.png 
Naše kvalifikace a partnerství

Shoptet Seznam.cz Galérie realizátorov
Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena