Podcasty: Způsob propagace, který válcuje internet a mění obsahový marketing

Podcasty se stávají marketingovým nástrojem mnoha společností. Prostřednictvím podcastů totiž umožňujeme potenciálním zákazníkům slyšet nejen slova, ale také emoce, které se za nimi ukrývají.

podcast

Podcasty v marketingu

Podcasty přinášejí zákazníkům zcela novou hodnotu. Umožňují značkám komunikovat se zákazníkem mnohem důvěrněji. Prostřednictvím podcastu mohou společnosti říct svůj příběh, díky čemuž si budují pověst a dostávají se do povědomí lidí.

Podcast je v podstatě jen jinou formou obsahu, proto na něj platí podobná pravidla. V první řadě je nutné definovat cílovou skupinu, určit délku podcastu a propojit ho se sociálními sítěmi a blogem, aby se o něm dozvědělo co nejvíc lidí.

V jakém duchu by se měl podcast nést?

Do podcastu můžete zařadit rozhovory se specialisty z oboru, kteří jsou přímo napojeni na ten váš. Druhou možností je například využití služeb komedianta. Ten může s posluchači sdílet zábavné a vtipné historky, které zažívají zákazníci se značkou. Možností je skutečně nespočet, stačí se jen zamyslet nad tím, co souvisí s vaší značkou a zaujme vaši cílovou skupinu.

Jaké zajímavé podcasty najdete na internetu?

Na vlně podnikání

Podcast pro budoucí i současné podnikatele, který vám prodá praktické tipy a know-how úspěšných lidí - podnikatelů, freelancerů a manažerů. Dan Tržil vám v přibližně 20-ti minutách prozradí hned několik tajemství úspěchu, které můžete zužitkovat v reálném světě.

Modrá krev

Podcast pro ty, kteří se zajímají o sociální sítě. David Lörincz v podcastu hovoří o Facebook reklamě, automatizaci, podnikání a aktuálních tématech, které se Facebooku týkají. Je vhodný jak pro Facebookové specialisty, tak pro podnikatele, které reklama na Facebooku zajímá.

Deep Talks

Pokud vás zajímají témata s hlubší myšlenkou, podcast Deep Talks je pro vás jako stvořený. Peter Ludwig, známý autor seberozvojových knih hovoří o smyslu života, práci a mnoha dalších situacích, které se týkají nejednoho z nás.

jauuu, PS: to bolelo

Zajímavý a humorný podcast pro ženy si připravily známé slovenské hvězdy - Petra Polnišová a Evelyn. Obě v podcastu rozebírají svůj osobní život, vztahové problémy a různé situace, které jsou známé každé ženě.

To samozřejmě není všechno. Podcasty jsou momentálně na vrcholu své slávy. I proto jich na internetu najdete stovky. Podcasty, které se věnují zdravému životnímu stylu, módě, IT, výuce jazyků a dalším oblastem. Stačí si jen vybrat ten pravý pro vás a nebo najít taký, který vás inspiruje k tvorbě vlastního.Naše kvalifikace a partnerství

Shoptet
Seznam.cz Collabim.cz Galérie realizátorov
Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559
Ochrana osobních údajů | HiPromotion.cz © 2017 Všechna práva vyhrazena