Kariéra

Jak roste počet klientů a především množství práce, které pro klienty zajišťujeme, rozšiřuje se i náš tým. Jak to u nás vypadá? Jsme tým mladých lidí, kteří dělají svoji práci vždy na 100%, i když se šéf zrovna nedívá. Pravidelná školení a sebevzdělávání nebereme v našem oboru jako výhodu, ale jako nezbytnost.

Máme skvělé kamarádské vztahy a čas od času podnikneme i nějakou firemní grilovačku, sportovní akci nebo cokoli, na co je zrovna nálada. Pokud chcete stabilní zázemí, atmosféru rodinné firmy, přitom pečovat o TOP klienty, odvádět precizní práci a stále se posouvat, můžete se podívat na pozice, které aktuálně obsazujeme. Nebo nám zavolejte a zkuste zjistit, zda pro Vás máme momentálně uplatnění… šikovných lidí není nikdy dost!

Hledáme pozici
Konzultant/ka online marketingu

Základní předpoklady aneb co bys měl/a určitě umět
  • dobře komunikovat a jednat na úrovni
  • vymýšlet postupy, které pomůžou klientovi a jeho záměru
  • rozpoznávat podstatu problémů a soustředit se na ně
  • navrhnout dílčí úkoly, stanovit jejich rozsah a zadat je kolegům (programátor, grafik, kodér, redaktor, obchodník, ...)
  • analyzovat a vyhodnotit efektivitu kampaní
  • zorientovat se v leckdy složitých požadavcích klientů
  • kriticky přistupovat k nedotaženému zadání (od klientů i kolegů)
  • být samostatný/á, pilný/á a inteligentní
Kontaktujte nás

Asistent/ka obchodního týmu

Náplň práce
  • vyhledávání v databázi firem
  • telefonické sjednávání schůzek
  • komunikace s obchodním týmem a vedením společnosti
  • práce na PC
  • práce s internetem
  • pravidelný reporting
  • související administrativa
  • orientovat se v internetovém prostředí
  • zkušenost s microsoft Office – excel
  • spolehlivost, důslednost, pořádek, rychlost
  • plnění pracovních povinností v termínu
  • schopnost plánovat a organizovat
  • min. středoškolské vzdělání

Facebook manažer/ka (HPP i DPP)

Náplň práce
  • analýza klienta a jeho potřeb
  • tvorba i realizace (grafická i obsahová) nápadů na atraktivní FB obsah
  • hodnocení úspěšnosti
  • pravidelná komunikace s klientem
  • týmová spolupráce
  • FB nadšenec s modrou krví
  • kreativní ideamaker
  • min. základy, ideálně pokročilejší zkušenosti s tvorbou grafiky
  • spisovná čeština podmínkou
  • osobnost s širokým okruhem zálib a znalostí
  • týmový hráč s chutí na sobě pracovat
  • svědomitost a cit pro pravidelnou zpětnou vazbu

Hi Promotion s.r.o. info@hipromotion.cz
+420 725 965 559